Yhdistykset

     
 

EKL:n Pirkanmaan Piiri ry                                                            15.1.2020

                                           

PUHEENJOHTAJAT V. 2020

  1. Es. Tampereen yhdistys Reino Seesvuori                   puh.044 558 4799
    Mustanlahdenkatu 20 D 188, 33210 Tre                     reino.seesvuori@tpnet.fi , ety@tpnet.fi
     
  2. Eläkkeensaajien Ylöjärven yhdistys Tarja Halme       puh. 050 533 6404
    Oinonrinteentie 29, 34130 Ylinen                   tarjaahalme@gmail.com
     
  3. Hervannan Es. Aila Peräjoki                                          puh. 040 739 5255
    Arkkitehdinkatu 28 C 38, 33720 Tampere             apfysio@gmail.com
     
  4. Ikaalisten Es. Heli Moberg                                             puh. 040 823 5718
    Mäntyrinne 1 F 39500 Ikaalinen                     moberg.heli@gmail.com
     
  5. Juupajoen Es. Pekka Kivimäki                                       puh. 040 564 0881
    Lakkaharjuntie 14, 35500 Korkeakoski             pekkakivimaki70@gmail.com
     
  6. Kangasalan Es. Pertti Mäkinen                                     puh. 0400 828 429
    Vääränkalliontie 3 A 26, 36220 Kangasala             pertti.makinen@ppc.inet.fi
     
  7. Kolhon Es. Seija Käpyaho                                              puh. 040 703 8778
    Kaarikatu 3 as. 3. 35700 Vilppula                    seija.kapyaho@gmail.com
     
  8. Kurun Es. Erkki Törmä                                                    puh. 040 416 9970
    Leppäjärventie 3, 34300 Kuru                          erkki.torma@phpoint.fi
     
  9. Lempäälän Es. Pirkko Oksa                                           puh. 040 553 9901
    Toimelankaari 9 F 11, 33880 Lempäälä             pirkko.h.oksa@gmail.com
     
  10. Mansen Es. Tarja Käpylä                                              puh. 040 764 6835
    Kivisillankatu 10, 33610 Tampere                tarjar.kapyla@gmail.com
     
  11. Mouhijärven Es. Pentti Salonen                                 puh. 0400 829593
    Vainiotie 3 A 5, 38460 Sastamala                 p.salonen49@gmail.com
     
  12. Mäntän Es. Keijo Lepistö                                              puh. 040 573 8460
    Hallituskatu 16 A 12, 35800 Mänttä             klepisto44@gmail.com
     

13    Nokian Es. Matti Päivärinta                                         puh. 040 082 9697
Riihikatu 10, 37150 Nokia                              mk.paivarinta@gmail.com
 

14.   Oriveden Es. Raija Vuori                                               puh. 040 960 5975
Karoliinankuja 6 A 6, 35300 Orivesi                            rhvuori@tpnet.fi
 

15.   Parkanon Es. Kielo Kinnunen                                       puh. 040 070 491
Viinikanrinne 3 As. 4, 39700 Parkano                        Skart@elisanet.fi
 

16.   Pirkkalan Es. Helena Pulkkinen                                   puh. 040  071 5660
Kirkkokatu 16 D 17, 33950 Pirkkala              helena.pulkkinen@pp5.inet.fi
 

17.   Ruoveden Es. Salme Lehtonen                                   puh. 040 046 3836
Ruovedentie 90, 34600 Ruovesi                   salme.lehtonen@luukku.com
 

18.   Treen Kirjatyönt. Yhd. veteraanit Jouko Harju         puh. 050 595 1255
Siivikkalantie 37, 33450 Siivikkala                 jouko.harju@pp.inet.fi
 

19.   Tampereen Seudun Es. Tuula Gröhn                         puh. 040 594 0214
Sienipolku 22, 37550 Lempäälä                    tuula.grohn43@gmail.com
 

20.   Toijalan Es. Tarja Reunanen                                        puh. 040 579 1070
Kurkelantie 5 as 7, 37800 Akaa                                   tarja-reunanen@pp.inet.fi
 

21.   Valkeakosken Es. Pentti Hupanen                              puh. 040 595 5875
Sointulantie 7 C 25, 37600 Valkeakoski            pentti.hupanen@gmail.com
 

22.   Vammalan Es. Paula Mattila                                        puh. 040 752 7445
Melartininkatu 7 A 18, 38200 Sastamala            paula45mattila@gmail.com
 

23.   Viialan Es. Anne Mäkinen                                            puh. 040 775 4954
Koivistontie 18, 37830 Akaa                          annemakinen3@gmail.com
 

25.   Virtain Es. Sirkka Koreasalo                                         puh. 050 517 2475
Virtaintie 45 as. 2, 34800 Virrat                    sirkka.koreasalo@phpoint.fi