Yhteystiedot

PIIRIHALLITUS  2020

Työvaliokunta:
Pirkko Oksa                                      puheenjohtaja
puh. 040 553 9901, pirkko.h.oksa@gmail.com
Toimelankaari 9 F 11, 33880 Lempäälä

Reino Seesvuori                                varapj.
puh. 044 558 4799, reino.seesvuori@tpnet.fi
Mustalahdenkatu 20 D 188, 33210 Tampere

Leena Paananen                               sihteeri
puh. 040 760 6813, leena.paananen@pp4.inet.fi
Rantatie 2 As. 9, 37830 Akaa

Erkki Eteläniemi                               taloudenhoitaja
0400 631 723, erkki.etelaniemi@gmail.com
Kangasalantie 22, 37600 Valkeakoski

Tuula Gröhn                                     tarjoiluvastaava
puh. 040 594 0214, tuula.grohn43@gmail.com
Sienipolku 2, 37550 Lempäälä

Terttu Virtanen                                 tiedottaja
puh. 050 375 2439, terttumarja@gmail.com
Karhumäentie 12 S 166, 33880 Lempäälä

Hilkka Heinonen                               opintovastaava
puh. 040 506 7826, hilkka.heinonen42@gmail.com
Kirkkokankaantie 3 C 9, 37800 Akaa

 

Varsinaiset jäsenet:

Reino Seesvuori  Ety  ety@tpnet.fi
Mustanlahdenkatu 20 D 188, 33210 Tre
puh. 044 558 4799, reino.seesvuori@tpnet.fi

Tarja Käpylä Mansen Es.
Kivisillankatu 10, 33610 Tampere
puh. 040 764 6835, tarjar.kapyla@gmail.com

Tuula Gröhn Tampereen Seudun Es.
Sienipolku 22, 37550 Lempäälä 
puh. 040 594 0214, tuula.grohn43@gmail.com

Tarja Halme Eläkkeensaajien Ylöjärven yhdistys
Oinonrinteentie 29, 34130 Ylöjärvi
puh 050 533 6404, tarja.halme.pj@gmail.com

Matti Päivärinta, Nokian Es.
Riihitie 10, 37150 Nokia
puh. 040 0829697, mk.paivarinta@gmail.com

Pertti Mäkinen Kangasalan Es.
Vääränkalliontie 3 As. 26, 36220 Kangasala
puh. 0400 828 429, pertti.makinen@ppc.inet.fi

Raija Vuori Oriveden Es.
Karoliinankuja 6 A 6, 35300 Orivesi
puh. 040 960 5975, rhvuori@tpnet.fi

Teuvo Lehto Kolhon Es.
Uimalantie 4 A 7, 35990 Kolho
puh. 050 308 6248, lehto.irma@phpoint.fi

Anne Mäkinen Viialan Es
Koivistontie 18, 37830 Akaa
puh. 040 775 4954,
annemakinen3@gmail.com

Pentti Salonen Mouhijärven Es
Vainiontie 3 as 5, 38460 Sastamala
puh. 0400 829 593, p.salonen49@gmail.com

Kielo Kinnunen Ikaalisten 
Viinikanrinne 3 as 4, 39700 Parkano
puh 040 070 4913, skart@elisanet.fi

Juhani Ihainen Virtain Es.
Kitusentie 10, 34800 Virrat
puh. 0400 158 847, juhani.ihainen@kotipoint.fi
 

Varajäsenet:

Mattias Koivisto Hervannan Es.
Arkkitehdinkatu 7 G 21, 33720 Tampere
040 126 4500, mattias.koivisto@gmail.com

Jouko Harju Tampereen Kirjatyönt.Veteraanik
Siivikkalantie 37, 33450 Siivikkala
puh. 050 595 1255, jouko.harju@pp.inet.fi

Tarja Reunanen Toijalan Es.
Kurkelantie 5 As. 7, 37800 Akaa
puh. 040 579 1070,
tarja-reunanen@pp.inet.fi

Erkki Törmä Kurun Es..
Leppäjärventie 3, 34500 Kuru
puh. 040 416 9970,
erkki.torma@phpoint.fi

Simo Koivunen, Lempäälän Es
Toimelankaari 8 A 9, 33880 Lempäälä
puh 040 416 9970, simo.koivunen51@gmail.com

Soile Lönngvist, Pirkkalan Es
Haapatie 37-39 A 33960 Pirkkala
puh. 040 533 1247, soikkeli27@gmail.com


Anita Vihersalo, Juupajoen Es
Koskitie 35, 35500 Korkeakoski
puh 040 588 6555, anita.vihersalo@gmail.com

Keijo Lepistö Mäntän Es.
Hallituskatu 16 A 12, 35800 Mänttä
puh. 040 573 8460
keijo.lepisto@gmail.com

Pentti Hupanen Valkeakosken Es.
Sointulantie 7 C 25, 37600 Valkeakoski
puh. 040 585 5875, pentti.hupanen@gmail.com

Reino Sivonen Vammalan Es.
Saarikatu 4 B 15, 38200 Sastamala
puh. 050 384 9955, reino.sivonen@kopteri.net

Kaija Pulkkinen Ikaalisten Es.
Rahkolankuja 18 A 6, 39500 Ikaalinen
puh.050 527 6643, kaija.pulkkinen.kp@gmail.com

Salme Lehtonen Ruoveden Es
Ruovedentie 90, 34600 Ruovesi
puh.0400 463 836, salme.lehtonen@luukku.com
 

Hallituksen kokouksiin kutsutaan:

Arja Ojala EKL:n Liittovaltuuston pj. puh. 050 087 7333, arja.o.ojala@gmail.com
Mauno Heikkilä piirin toiminnan tarkastaja  puh. 041 502 0326, mauno.heikkila@gmail.com
Sirpa Nieminen piirin toiminnan tarkastaja   puh. 040 594 4196, sirpa.sirpanieminen@gmail.com